Właścicielem marki LuLu by Adriana Okoń oraz główną projektantką jest utalentowana, wielokrotnie nagradzana Stylistka, Colour Ambasador marki Davines – Adriana Okoń.

Kolekcje LuLu powstają w polskich szwalniach w niewielkich nakładach, łączą ze sobą wyszukane, wysoko jakościowe materiały i dodatki z Polski, Włoch i Hiszpani. W dużej mierze wymagają ręcznej pracy specjalistek przez co stają się jedyne w swoim rodzaju.

Niewielkie nakłady – czasami pojedyncze egzemplarze VIP, obsesyjna dbałość o szczegóły, wysoka jakość materiałów oraz dodatków, efektowny, zmysłowy ale również elegancki styl oraz wspomniana praca ręczna dają gwarancję, że produkt, oprócz wygody użytkowania zapewni Ci szyk, prestiż a przede wszystkim niepowtarzalność.

Wyroby sygnowane marką LuLu by Adriana Okoń skierowane są do kobiet, które cenią sobie wysoką jakość oraz oryginalność ubrań, kobiet znudzonych odzieżą dostępną w sklepach sieciowych.

Swoje kolekcje tworzę z myślą o jej użytkowniczkach, dlatego moje kreację mają przede wszystkim cieszyć, inspirować, budzić zainteresowanie i w żaden sposób nie ograniczać.